Ötven Árnyalat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ötven Árnyalat

Amikor Anastasia Steele, az irodalom szakos egyetemi hallgató interjút készít Christian Greyjel, az ifjú vállalkozóval, gyönyörű, okos és ijesztő férfival találja szemben magát.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Mr. Grey I_vote_lcapMr. Grey I_voting_barMr. Grey I_vote_rcap 
Anastasia Rose Steele
Mr. Grey I_vote_lcapMr. Grey I_voting_barMr. Grey I_vote_rcap 
Jasper
Mr. Grey I_vote_lcapMr. Grey I_voting_barMr. Grey I_vote_rcap 
Üzenőfal
Legutóbbi témák
» Nappali
Mr. Grey Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:42 pm by Anastasia Rose Steele

» Mr. Grey
Mr. Grey Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 1:48 pm by Admin

» Chinatown
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:09 pm by Admin

» Metropolitan Museum of Art
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:08 pm by Admin

» Rockefeller Center
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:07 pm by Admin

» Empire State Building
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:07 pm by Admin

» Brooklyn híd
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:06 pm by Admin

» Wall Street
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:05 pm by Admin

» Broadway
Mr. Grey Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:05 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) Csüt. Május 24, 2018 11:02 pm-kor volt itt.

 

 Mr. Grey

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mr. Grey Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Grey   Mr. Grey Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 1:18 pm

Mr. Grey 303803mattbomer
Mr. Grey Sorkerettukor

ﭳﭳﭳChristian ﭳﭳﭳGrey ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 29

Születési hely, idő: 1983. június 18., USA

Csoport: Gazdagok

Titulus: Uralkodó



ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Határozott, mindig tudja, hogy mit akar. A céljait mindig eléri, így aztán mindig kitűz maga elé egy célt és mindig magasabbra akar jutni. Nincsenek barátai, csak érdekből foglalkozik mindenkivel. Nem bízik senkiben. Lobbanékony és szenvedélyes, mindig kimondja, amit gondol. Előbb beszél, aztán gondolkodik, de bocsánatot nem kér semmiért. Okos és ambiciózus, számára az üzleti törekvések a legfontosabbak. Arroganciája, ellenszenves viselkedése és túlzott erőszakossága miatt sokan nem szeretik. A saját érdeke a legfontosabb, másokkal nem foglalkozik, átlép mindenen. Alattomos manipulátor. Már egészen kicsi korától arra nevelték, hogyan uralkodjon mások felett, hogyan irányítson másokat. Mindenkit a saját céljai érdekében használ, aztán eldob. Ugyanígy van a nőkkel is. Aki megtetszik neki, megszerzi, kielégíti vele a vágyait, aztán dobja őket. Nem neki való, hogy barátnője legyen, jobban szereti azokat a kapcsolatokat, amik csak a tesiségről szólnak. Ennek ellenére nem tudnak neki ellenállni a nők, lételeme a csábítás, ez is egy cél, amit kitűz és megvalósít. A hatalom a legfontosabb neki, keményen megdolgozott érte.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Magas, igazán férfias jelenség, a nők álma. Mindig elegáns, valamilyen oknál fogva még farmeres, lazább öltözetben is jól öltözött, tudja viselni a ruhákat. Persze csak drága és márkás ruhák tapadnak a testéhez, de megteheti. Egy egész vagyont költ arra, hogy mindig kifogástalanul nézzen ki. Arca néha szinte kisfiús, de elérhetetlennek tűnik, pillantása hűvös, ennek ellenére mégis könnyen megolvasztja a női szíveket. Van csábereje, amit ki is használ.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ
A gyerekkoromban nincs semmi említésre méltó. Négy éves koromban fogadtak örökbe. Egy gazdag család, akik Seattle-ben éltek. Tulajdonképpen most is itt élünk. Apám ügyvéd, anyám gyerekorvosként dolgozik. Két testvérem van, Elliott az építési szakmában dolgozik, a húgom Párizsban tanul főzni egy híres francia séftől. Az iskolát nem emelném ki, az olyan dolog, ami azért majdnem mindenkinek az életében jelen van, minek arról beszélni? Ebben semmi egyedi nincs. Ugorjunk is egészen tizenöt éves koromig. Ott változott meg minden. Anyám barátnője ekkor vezetett be a szexbe, méghozzá nem hétköznapi módon. Elég jól sikerült, hiszen hat éven át voltam az alárendeltje. Előtte, sőt még utána sem randiztam senkivel a suliban, csak őt akartam, számomra nem létezett más. Akkor sem, ha rendszeresen elvert, nem is kicsit. Talán itt változott meg minden, de miután véget ért a kapcsolatunk, továbbra sem vágytam a vaníliára. Teljesen átformálta az ízlésem, a bdsm rabja lettem. Én keményen szeretem. Mára már én vagyok az uralkodó fél, eddig tizenöt alávetettem volt. Mondhatni birodalmat építettem fel, a vállalkozásom világméretű, több pénzem van, mint amit valaha el tudtam képzelni. Csak egy valami nincs. A szerelem. Az nekem nem is kell.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Matt Bomerﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 158
Points : 4456
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : A fórum bármely részén

Mr. Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Grey   Mr. Grey Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 1:48 pm

Mr. Grey!

Üdv köreinkben. Azt hiszem igazán nincs kifogásom az előtörténete ellen. Rövid, de velős, mindent elmond.


Mr. Grey S8YTPxd

Foglalók után irány a játéktér.

Jó játékot.


Admin
Vissza az elejére Go down
https://fifty-shades-of-grey.hungarianforum.net
 
Mr. Grey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christian Grey Irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ötven Árnyalat :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-
Ugrás: